Seniorzy ponownie na fotelu lidera!

W 18 kolejce Red-Box Klasy Okręgowej doszło do derbowego pojedynku, w którym gościliśmy przy Jeziornej zespół Canarinhos Skórzewo. Goście, którzy przystąpili do tego pojedynku z nowym trenerem, byli bardzo zdeterminowani żeby wywieść z Komornik chociaż 1 pkt.
Wielkopolska od początku próbowała narzucić rywalowi swój styl gry, lecz ambitnie grający goście przeszkadzali dosyć skutecznie w tych planach gospodarzom.
Wreszcie w 21 minucie Adam Polechoński popisał się fantastycznym podaniem do Adama Baranowskiego a ten jak na rasowego napastnika przystało wykończył akcję skutecznie i było 1-0.
Wielkopolska jednak długo się nie cieszyła z prowadzenia bo już 6 min. później było 1-1. Strata bramki przez nasz zespół podziała mobilizująco bo 36 minucie swoją debiutancką bramkę w Wielkopolsce zdobył Kasper Sobieralski a piękną asystą popisał się Hubert Chełmiński.
Druga część gry była bardzo wyrównana i kiedy wynik na 3-1 w 63 minucie podwyższył Hubert Chełmiński wydawało się ze jest po meczu, lecz walczący o utrzymanie w lidze okręgowej goście szybko strzelili bramkę kontaktową i uwierzyli jeszcze w jakąś zdobycz punktową.
Choć mecz do samego końca był bardzo emocjonujący, to było widać, że większe umiejętności i doświadczenie piłkarskie są po stronie Wielkopolski. Drużynie Canarinhos dziękujemy za mecz i życzymy utrzymania w Red-Box Klasie okręgowej.

Tuż po naszym meczu nadeszły informacje ze Sokół Pniewy stracił punkty na swoim boisku z Dębem Kębłowo to stało się jasne że ponownie w Komornikach możemy zaśpiewać “Lidera mamy…”

Wielkopolska Komorniki – Canarinhos Skórzewo 3-2

1-0 21 min. Adam Baranowski as. Adam Polechoński
1-1 27 min. Canarinhos
2-1 36 min. Kasper Sobieralski as. Hubert Chełmiński
3-1 63 min. Hubert Chełmiński as. Adam Polechoński
3-2 67 min. Canarinhos

Skład Wielkopolski : Aleksander Nowaczek – Jakub Ignasiak, Jakub Kaźmierczak, Jakub Gostyński (kapitan), Łukasz Wojciechowski – Kasper Sobieralski, Kamil Kołodziej, Mateusz Wiśniewski, Adam Polechoński, Hubert Chełmiński – Adam Baranowski, Stephan Shchurko, Rafał Urbański, Maciej Polaczyk, Mateusz Fabisz, Damian Górny.