Seniorzy bez punktów w Dopiewie

Niestety jedna dobra połowa meczu nie wystarczyła, aby zdobyć punkty w Dopiewie.
Pierwsze 45 minut sobotniego spotkania należy jak najszybciej zapomnieć. Naszemu zespołowi nie wychodziło nic. Mnóstwo niecelnych podań Wielkopolski tylko nakręcało gospodarzy. Przewaga GKS-u została udokumentowana w 30 i 45 minucie.
Druga część spotkania to już zdecydowanie lepsza gra Wielkopolski. Już w 54 minucie Marcin Ogrodowczyk zdobył bramkę kontaktową i było 2-1. W 64 minucie Marcin Ogrodowczyk był bliski wyrównania lecz na przeszkodzie stanęła poprzeczka. W 70 minucie Marcin Ogrodowczyk wbiegł w pole karne i kiedy stanął przed szansą zdobycia bramki, został sfaulowany przez zawodnika GKS-u, lecz sędzia główny tego spotkania który miał słabszy dzień postanowił puścić to przewinienie. Gdy wydawało się ze to Wielkopolska doprowadzi do remisu, to jednak wicelider wyprowadził decydujący cios w 77 minucie i zdobywając 3 bramkę zapewnił sobie wygraną.

GKS Dopiewo-Wielkopolska Komorniki 3-1
1-0 30 min. GKS Dopiewo
2-0 45 min. GKS Dopiewo
2-1 54 min. Marcin Ogrodowczyk as. Mikołaj Łoniewski
3-1 77 min. GKS Dopiewo

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek- Jakub Kaźmierczak, Jakub Ignasiak, Bartosz Stefaniak, Marcin Depczyński ( kapitan) – Mikołaj Łoniewski, Adam Polechoński, Szymon Rożek, Maciej Kaczmarkiewicz, Michał Kaczmarek- Marcin Ogrodowczyk, Maksymilian Suwiczak, Stephan Shchurko, Kamil Kołodziej, Kasper Sobieralski, Kacper Wilczyński, Marcin Grabarz, Mikołaj Kania.