Seniorzy bez punktów

W sobotnie popołudnie zespół Seniorów wybrał się na kolejny mecz wyjazdowy. Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna Tarnovii Tarnowo Podgórne, jej trenerem jest Dawid Paprocki który jeszcze kilka miesięcy temu pracował w Wielkopolsce przy grupach młodzieżowych. Mecz zaczął się wyśmienicie dla gospodarzy którzy już w 5 minucie objęli prowadzenie. Od tego momentu gra toczyła się na połowie gospodarzy lecz było to bicie głową w mur. Mimo zdecydowanej przewagi w posiadaniu piłki przez Wielkopolskę to Tarnovia zdobyła 2 kolejne gole i do przerwy był wynik 3-0.
Druga połowa wyglądała dokładnie tak samo, kolejne okazje Gości lecz w bramce gospodarzy świetnie spisywał się nasz wychowanek Andrzej Dzikowski (Kiciński) który swój fach zna doskonale. Mimo kilku bardzo dobrych okazji do zdobycia gola to ponownie Tarnovia zdobyła bramkę która mogłaby zostać golem sezonu (gol z połowy boiska).
Wynik końcowy to 4-0 dla podopiecznych trenera Dawida Paprockiego. Razem wygrywamy, razem przegrywamy, jesteśmy Wielkopolska Komorniki.