Rollercoaster w sobotnie popołudnie

Zawodnicy Orlik E1 w sobotnie popołudnie rozegrali wyjazdowe spotkanie z drużyną LPFA Luboń, początek pierwszej połowy to zapowiedz emocji które trzymały do ostatnich sekund spotkania, z przeprowadzonych trzech kontrataków wykorzystujemy jedną sytuacje i prowadzimy 1:0. Jednak na pierwszą połowę schodzimy przy wynikiu 2:1 dla gospodarzy.

Druga połowa to bardzo podobny scenariusz, nie wykorzystujemy swoich sytuacji i przeciwnik podwyższa prowadzenie na 3:1.
Ale to co najpiękniejsze w piłce nożnej dopiero przed nami.
Zapinamy pasy i wsiadamy na rollercoaster z naszą drużyną – z wyniku 3:1 doprowadzamy do remisu 3:3…
Gospodarze ponownie obejmują prowadzenie 4:3, walczymy, staramy się i strzelamy na 4:4.
To nie wszystko – w 51 min a więc w ostatniej sekundzie spotkania – bramkę na 4:5 strzela Franek który rozegrał kapitalne zawody!