Rocznik 2008 zakończył sezon

W dniu wczorajszym zawodnicy rocznika 2008 zakończyli oficjalnie sezon 2018/2019. Co prawda przed nami jeszcze sparing z Wartą Poznań, turniej w Mosinie oraz dwa treningi, ale ze względu na zakończenie roku szkolnego i wyjazdy na wakacje, już teraz spotkaliśmy się aby razem podsumować mijający sezon.
Okazją do pokazania nabytych przez ostatni rok umiejętności był turniej piłkarski, w którym zawodnicy grali wraz z rocznikiem 2009. Kto się zmęczył i zgłodniał mógł odpocząć i posilić się kiełbaską z grilla a także skosztować pysznych ciast upieczonych przez rodziców.
Następnie każdy z zawodników otrzymał upominki, a dodatkowe nagrody w postaci pamiątkowych statuetek dostali zawodnicy, którzy zdaniem trenera w ostatnim sezonie zrobili największy progres w grze oraz byli najlepsi wśród swoich rówieśników.
W kategorii Najlepszy Zawodnik wyróżniony został Maksymilian Madej i Antoni Chmielewski, a w kategorii Największy postęp w grze – Bartosz Stankiewicz i Aleksander Pechorin. Brawo.
Nie zapomnieliśmy o Karolinie Jaworskiej, która niestety wraz z końcem sezonu opuszcza szeregi naszej drużyny. Były upominki i podziękowania za ostatnie 5 lat spędzonych razem z nami. Karolinie życzymy samych sukcesów w nowym klubie. Karola pamiętaj: nigdy się nie poddawaj i nigdy nie przestawaj marzyć.
Sezon 2018/19 zakończony. Przed nami długo wyczekiwane wakacje. Dla nas jednak będą one trwały tylko w lipcu.
Od sierpnia przygotowujemy się do rozgrywek w nowym sezonie. Będzie on na pewno bardzo ciekawy, tym bardziej że już w nowej kategorii wiekowej – Młodzik. Czeka nas dużo zmian.
Na koniec podziękowania dla rodziców za wszelką otrzymaną pomoc. Nie raz udowodniliście, że można na Was liczyć. Wielkie dzięki. Udanych wakacji dla wszystkich i do zobaczenia w sierpniu.