Rewanż Młodzików D1 z Huraganem Pobiedziska na remis

13 października w czwartkowe późne popołudnie, Młodzicy D1 rozegrali mecz ligowy z Huraganem w Pobiedziskach. W poprzednim meczu tych drużyn padł remis 1-1, więc w rewanżu oba zespoły chciały pokonać przeciwnika.
W pierwszej połowie nasza drużyna kontrolowała grę, była stroną, która miała przewagę w posiadaniu piłki i tworzyła sobie wiele akcji bramkowych, co pozwoliło objąć prowadzenie do przerwy 1-0.
Druga połowa była w naszym wykonaniu słabsza. Przeciwnicy byli zdecydowanie bardziej agresywni w obronie, a naszym zawodnikom nie udawało się kontrolować przebiegu gry. W efekcie przeciwnicy wyrównali i mecz ostatecznie zakończył się po raz kolejny wynikiem 1-1.

Bośko Jan, Cichowicz Patryk, Henschke Łukasz, Klitkowski Jędrzej, Majchrzak Dominik, Matyla Nikodem, Pieczyński Dominik, Wieczorek Marcel, Kręglewski Mikolaj, Godlewski Oskar, Józefiak Xavier, Łuczak Eryk, Wieczorek Patryk, Tymoteusz Bokszczanin, Mikołaj Draszkiewicz.