Przegrana rocznika 2008 z dużymi brawami.

Po ciekawym i emocjonującym meczu zespół rocznika 2008 przegrał w Wirach z wiceliderem II ligi WZPN Unią Swarzędz 4:5. Pomimo porażki naszym zawodnikom należą się duże brawa. Znów pokazaliśmy, że jeśli w pełni skoncentrowani wyjdziemy na boisko, jesteśmy w stanie walczyć z najlepszymi.
Dziś nie udało, ale wysoko postawiliśmy poprzeczkę gościom ze Swarzędza. W tym meczu nie było widać na boisku nie różnicy między tymi, którzy walczą o awans do I ligi, a tymi którzy walczą o utrzymanie w II lidze, przez długi czas to my prowadziliśmy grę. Szkoda że momentami stres paraliżował poczynania naszych zawodników, bo wynik końcowy mógł być korzystny dla nas. W I połowie pomogliśmy gościom strzelając bramkę samobójczą, a w II nie wykorzystaliśmy dwóch rzutów karnych.
Walczyliśmy dzielnie do końca i kiedy w doliczonym czasie gry zdobyliśmy bramkę wyrównującą wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów. Niestety, krótko po tym sędzia podyktował kontrowersyjny rzut karny dla Unii, którego na gola zamienił zawodnik gości. Pomimo tego, że zagraliśmy najlepszy mecz w rundzie wiosennej musieliśmy przełknąć gorycz porażki. Gościom gratulujemy awansu do I ligi. Podziękowania dla Pana Adama za fotorelację z meczu.

WIELKOPOLSKA Komorniki – UNIA Swarzędz 4:5 (1:1)

Miłosz Baszkiewicz ⚽
Maksymilian Madej ⚽
Dominik Kiżewski ⚽
Aleks Kodyniak ⚽

Zagrali: W. Szymański, M. Klemens, B. Stankiewicz, A. Kodyniak, M. Madej, M. Baszkiewicz, D. Kiżewski, M. Wasielewski, T. Vogel, K. Jaworska, K. Karaś, M. Lerka.