Przedwakacyjny turniej drużyny Skrzatów 2012

W poniedziałkowe popołudnie Skrzaty 2012 jeszcze przed przerwą wakacyjną zagrały mini turniej w Mosinie. Zawodnicy trenera drużyny Skrzatów 2012 zmierzyli się z I i II drużyną UKS-u Orlik Mosina oraz z UKS AS Czempiń.
Mecze rozegrano każdy z każdym po 15 minut oraz rewanż z tym, że pierwszą serię spotkań rozegrano bez bramkarzy 4 x 4 natomiast mecze rewanżowe z bramkarzem 4 + 1.
Wyniki rozegranych meczów:
Orlik Mosina II – Wielkopolska Komorniki 0 : 6 po bramkach Mateusza Oszmianskiego – 2 oraz po 1 Igor Herda, Mateusz Szymański, Tymek Kasprzak, Bruno Stachowicz.
Orlik Mosina I – Wielkopolska Komorniki 2:2 po dwóch bramkach Mateusza Oszmianskiego.
Wielkopolska Komorniki – UKS AS Czempiń 4 : 2 po 3 bramkach Leona Styperka i 1 Mateusza Oszmianskiego. W meczach rewanżowych :
Orlik Mosina II – Wielkopolska Komorniki 0 : 7 po 2 bramkach Igora Herdy i Tymka Kasprzaka oraz po 1 Mateusz Oszmianski, Leon Styperek i Bruno Stachowicz. W ostatnim meczu turnieju Orlik Mosina I – Wielkopolska Komorniki 2 : 4 a bramki dla naszego zespołu zdobyli Leon Styperek, Igor Herda, Mateusz Szymański i Mateusz Oszmianski. Duże brawa i gratulacje dla wszystkich zawodników za walkę i zaangażowanie na boisku zdobyliśmy 23 bramki tracąc tylko 6 co w dużej mierze zasługa naszego bramkarza Olivera Opary który pewnie strzegł we wszystkich meczach naszej bramki.
Podziękowanie również dla rodziców za dowiezienie zawodników oraz doping.