Przedostatni mecz ligowy Młodzików D1 wygrany

W 13. kolejce, Młodzicy D1 podejmowali na swoim boisku UKS Dwójka Szamotuły. W pierwszym meczu tych drużyn, nasi zawodnicy wygrali 4-1 i liczyli na podtrzymanie dobrej passy.

Pierwsza połowa była dość wyrównana i obie drużyny miały swoje sytuacje do zdobycia bramek. Do przerwy jednak to nasz zespół prowadził 1-0. W drugiej połowie nasi zawodnicy zdecydowanie poprawili swoją grę i nie pozwolili rywalowi na zbyt wiele, przeważając przez całą drugą część. W efekcie nasza drużyna zdobyła jeszcze jedną bramkę i ostatecznie wygrała 2-0.

Bramki: Stanisław Piątek, Iwo Skowron.

Za tydzień w sobotę, ostatni mecz rundy jesiennej z 13 Poznań.

Skład zespołu: Szymon Postek, Maksymilian Nowak, Mikołaj Draszkiewicz, Iwo Skowron, Igor Ławniczak, Hugo Maligranda, Patryk Skowroński, Oskar Lewandowski, Stanisław Piątek, Jan Wasilewski, Tymoteusz Bokszczanin, Alan Drzewiecki, Filip Martinek.