Porażka z FC Lusowo i nadal gramy w kratkę

Środowa przełożona kolejka niestety nie wypadła dobrze. Przegraliśmy 1:0 w Tarnowie Podgórnym z FC Lusowo. Przeciwnik stworzył jedną jedyną sytuację po której zdobył w pierwszej połowie bramkę. My natomiast nie potrafiliśmy wykorzystać 100%-ych sytuacji po których powinniśmy prowadzić już po 15 minutach 2:0. Najpierw sytuacji sam na sam nie wykorzystał Łysek Adam a chwilę później to samo robi Waskowski Maciej. No i po raz kolejny sprawdziło się stare porzekadło niewykorzystane sytuacje. Przeciwnik bardzo słaby a my nie potrafiliśmy tego wykorzystać. W środowym spotkaniu zabrakło Wojciechowskiego i Degórskiego. Są oni ważnymi ogniwami w zespole jednak i bez Mirka i Szymka mogliśmy zdobyć komplet punktów.

FC Lusowo – Wielkopolska Komorniki 1:0
Wielkopolska: Kiciński, Waskowski Marcin, Soboczyński (65′ Mączyński), Małecki, Plewa P, Brych, Becker, Wasilewski, Plewa A, Łysek, Waskowski Maciej (75′ Ciecierski)

Do Komornik w najbliższą niedzielę zawita Promień Opalenica. Mecz musimy wygrać by myśleć o utrzymaniu i bezpiecznej przewadze punktowej bo zapowiada się walka o utrzymanie do ostatniej kolejki.