Podziękowania i życzenia na nowy 2021 rok

Na koniec koniec roku 2020 pragniemy podziękować wszystkim, dzięki którym mogliśmy odnotować kolejne sukcesy sportowe wśród naszych drużyn i zawodników. W szczególności dziękujemy Gminie Komorniki, GOSiR Komorniki i naszym sponsorom Bokaro Salony Łazienek, DELLO Ristorante, Izolik, NexoTech, SugarCubes, Volkswagen Cichy-Zasada Centrum Poznań, dzięki którym przeżyliśmy wiele sportowych emocji. Organizacyjnie przeszliśmy roczny audyt PZPN i utrzymaliśmy złoty certyfikat. Złota Gwiazdka to zasługa wielu osób które przyczyniły się do tego przez ostatnie miesiące i lata. Zarząd Klubu pragnie w sposób szczególny podziękować wszystkim trenerom, oraz rodzicom i zawodnikom, bez których nie byłoby tego sportowego sukcesu. Dziękujemy, nie spoczywamy na laurach przed nami kolejne cele i wyzwania sportowe w nowym 2021 roku. Walczymy dalej.

Życzymy wszystkim aby nadchodzący 2021 rok był lepszy od minionego i z każdym dniem przynosił nam coraz to nowe możliwości i radości.

Wszystkich zawodników, którzy myślą o zrobieniu kroku do przodu w 2021 roku, zapraszamy. Zrób ten krok z nami. Program certyfikacji PZPN w którym posiadamy najwyższy złoty certyfikat, przynosi efekty. Nasi zawodnicy otrzymują zaproszenia na testy do dobrych klubów – a my cieszymy się, że robią z nami krok w dobrym kierunku.

Zarząd
LKS Wielkopolska Komorniki

Komentowanie jest wyłączone.