Po meczu z Gromem Wolsztyn komplet punktów zostaje w Komornikach

W sobotę Pierwszy Zespół Wielkopolski Komorniki rozegrał 4 ligową kolejkę. Naszym przeciwnikiem była drużyną Gromu Wolsztyn, którą jest spadkowiczem z piątej ligi. Pierwszą połowę w wykonaniu Wielkopolski musimy jak najszybciej zapomnieć, gdyż nic gospodarzom nie wychodziło i to goście w pełni zasłużenie prowadzili 1-0.
W przerwie trzy zmiany w drużynie Wielkopolski i na boisku zameldowali się Aleksander Deckert, Mateusz Wiśniewski i Jakub Ignasiak. To właśnie ta trójka zawodników dała pozytywny impuls reszcie zespołu i już od 46 minuty gra Wielkopolski wyglądała bardzo dobrze. W 55 minucie rajd prawą stroną przeprowadził Michał Kaczmarek który wyłożył piłkę Olkowi Deckertowi i było 1-1. Trzy minuty później “Olo” idealnie zagrał do Huberta Chełmińskiego a ten strzałem z 10 metrów dał prowadzenie Wielkopolsce 2-1. W 70 minucie sprytnie zachował się Chełmiński, zagrał do Mateusza Wiśniewskiego a ten strzałem z 20 metrów pokonał bramkarza gości. Kropkę nad i postawił strzałem z półobrotu Jakub Gostyński a kolejna asystę zaliczył Hubert Chełmiński.

Wielkie brawa dla drużyny za drugie 45 minut spotkania , bo taką “Wielkopolskę” chcemy oglądać!

Wielkopolska Komorniki-Grom Wolsztyn 4-1

0-1 12 min. Goście
1-1 55 min. A. Deckert as. M.Kaczmarek
2-1 58 min. H. Chełmiński as. A. Deckert
3-1 70 min. M. Wiśniewski as. H. Chełmiński
4-1 78 min. J. Gostyński as. H. Chełmiński

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek-Rafał Dębowski, Arkadiusz Jopek, Witold Marcinkowski, Marcin Depczyński- Kamil Kołodziej, Krzysztof Kulas, Jakub Gostyński, Franciszek Siwek, Hubert Chełmiński- Michał Kaczmarek, Aleksander Deckert, Jakub Ignasiak , Mateusz Wiśniewski , Łukasz Wojciechowski , Paweł Kulak, Mateusz Fabisz, Maciej Polaczyk, Stephan Shchurko, Mateusz Muszyński.
W najbliższą środę Seniorzy rozegrają kolejną rundę Pucharu Polski. Czeka nas kolejny daleki wyjazd , tym razem do Binina gdzie podejmować będzie nas miejscowy Grom.