Piłkarskie widowisko na Jeziornej. Wielkopolska Komorniki – Wiara Lecha

W 11 kolejce Red-Box V ligi Wielkopolska Komorniki gościła drużynę Wiary Lecha Poznań. Kibice zobaczyli prawdziwe piłkarskie widowisko, lecz niestety to goście z Poznania zgarnęli komplet punktów, ale po kolei.
Od początku spotkania Wiara miała przewagę, prym w drużynę gości wiedli niedawni ekstraklasowicze Sergiej Krivets, Błażej Telichowski, Hubert Wołąkiewicz i Jakub Wilk.
Mimo optycznej przewagi Wiary Lecha Poznań nasz zespół stanął przed świetną okazją do zdobycia bramki – niestety sytuacji nie wykorzystał Mikołaj Łoniewski.
W 22 minucie perfekcyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego Jakuba Wilka wykorzystał Hubert Wołąkiewicz i Wiara Lecha wyszła na prowadzenie. W 33 minucie ponownie Mikołaj Łoniewski znalazł się w idealnej sytuacji do zdobycia gola, lecz jego strzał w ostatniej chwili zablokował Błażej Telichowski. W 45 minucie Wiara Lecha wyprowadziła szybką kontrę która dala im prowadzenie 2-0.
Druga połowa zaczęła się po myśli gospodarzy, bo już w 49 minucie Kamil Kołodziej zdobył bramkę kontaktową. Kiedy wydawało się ze Wielkopolska złapie wiatr w żagle to już w 52 minucie Jakub Wilk posłał bombę z 25 metrów i mimo interwencji Olka Nowaczka który odbił piłkę na 7 metr, piłka trafiła pod nogi napastnika Wiary, który nie zmarnował okazji i podwyższył Prowadzenie na 3-1.
Kolejne minuty spotkania to bardzo ambitna postawa naszej drużyny a kolejne sytuacje bramkowe mieli Jakub Ignasiak, Bartosz Stefaniak, Maciej Kaczmarkiewicz, Stephan Shchurko i Kamil Kołodziej lecz jak mówi stare piłkarskie powiedzenie jak nie strzelasz to tracisz i niestety w w 83 minucie Wiara w przypieczętowała swoją wygraną zdobywając 4 gola.

Naszej drużynie należą się brawa za ambitną postawę przez całe 90 minut, bo aktualny Lider tabeli musiał się mocno napracować żeby zgarnąć komplet punktów. Mimo porażki naszego zespołu należy podkreślić wzorową wręcz pracę trójki sędziowskiej. Za zabezpieczenie meczu dziękujemy również policjantom z Komisariatu Policji w Komornikach, strażnikom Straży Gminnej naszej gminy oraz firmie ochroniarskiej DOZÓR.

Wielkopolska Komorniki-Wiara Lecha Poznań 1-4

0-1 22 min. Wiara Lecha
0-2 45 min. Wiara Lecha
1-2 49 min. Kamil Kołodziej as. Aleksander Nowaczek
1-3 52 min. Wiara Lecha
1-4 83 min. Wiara Lecha

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek- Jakub Ignasiak, Bartosz Stefaniak, Jakub Kaźmierczak, Marcin Depczyński (kapitan) – Kacper Wilczyński, Szymon Rożek, Mateusz Wiśniewski, Maciej Kaczmarkiewicz, Mikołaj Łoniewski- Kamil Kołodziej, Maksymilian Suwiczak, Stephan Shchurko, Łukasz Wojciechowski, Marcin Grabarz.

Więcej zdjęć meczu LKS Wielkipolska Komorniki – Wiara Lecha na LKS Wielkopolska Komorniki

Razem wygrywamy, razem przegrywamy, jesteśmy Wielkopolska Komorniki!