Pierwszy Zespół z cennym remisem w Grodzisku Wielkopolskim

W niedzielę Seniorzy gościli w Grodzisku Wielkopolskim a przeciwnikiem była czołowa drużyna V ligi Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski. Od pierwszych minut mecz był wyrównany z lekką przewagą optyczną gospodarzy. Mimo kilku dobrych okazji w pierwszych 45 minutach zarówno Dyskobolii jak i naszego zespołu kibice bramek nie zobaczyli.
Druga część meczu była bardzo podobna jak pierwsza, lecz padły już bramki. Najpierw, w 58 minucie, gospodarze objęli prowadzenie po precyzyjnym strzale z rzutu wolnego. Od straty bramki Wielkopolska dążyła do wyrównania, lecz angażując więcej sił w atak nadziewała się na kontrataki.
Gospodarze stworzyli dwie znakomite okazje do podwyższenia prowadzenia, ale znakomicie w naszej bramce spisywał się Aleksander Nowaczek. W 81 minucie bramkę dla Wielkopolski zdobył Mikołaj Łoniewski, lecz niestety pani sędzina dopatrzyła się spalonego i gol nie został uznany.
W 94 minucie bardzo ambitna postawa Wielkopolski została nagrodzona. W zamieszaniu podbramkowym powalony na ziemię przez obrońcę Dyskobolii został Łukasz “Babel” Wojciechowski i sędzia bez wahania wskazał na “wapno”. Pewnym egzekutorem “11” był Maciej Kaczmarkiewicz, który wytrzymał ciśnienie i zapewnił Wielkopolsce 1 punkt. Wynik meczu 1-1 odzwierciedla przebieg meczu a jeden punkt na bardzo trudnym trenie w Grodzisku Wielkopolskim cieszy.

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski-Wielkopolska Komorniki 1-1

1-0 58 min. Dyskobolia
1-1 94 min. Maciej Kaczmarkiewicz as. Łukasz Wojciechowski

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek- Kacper Wilczyński, Marcin Depczyński ( kapitan), Bartosz Stefaniak, Marcin Grabarz- Mikołaj Łoniewski, Szymon Rożek, Kamil Kołodziej, Maciej Kaczmarkiewicz, Stephan Shchurko-Marcin Ogrodowczyk, Maksymilian Suwiczak, Łukasz Wojciechowski, Mikołaj Kania.