Pierwszy zespół z 3-0 na 3-3

W ostatniej kolejce rundy jesiennej sezonu 2020/21 pierwszy zespół Wielkopolski Komorniki wybrał się w bardzo długą podróż do Wijewa, prawie 100km W jedną stronę. Prawdopodobnie tak długa trasa podziałała usypiająco na naszych zawodników bo w 36 minucie spotkania Wielkopolska przegrywała już 3-0 i wyglądała jak bokser który przyjął 3 bardzo mocne ciosy i padł na deski.
Na szczęście w ostatnich minutach pierwszej połowy spotkania Wielkopolska stworzyła dwie dobra okazje do zdobycia bramki a jedną z nich w 44 minucie wykorzystał Mateusz Wiśniewski i zrobiło się 3-1 dla gospodarzy.
W przerwie trener Miklosik zmotywował swoich chłopaków do zdecydowanie większego zaangażowania w drugiej części gry a efektem tego były sytuacje bramkowe już na początku drugiej połowy.
W 68 minucie Aleksander Deckert ładnie wykończył zespołową akcje Wielkopolski i było już tylko 3-2. Po zdobyciu drugiej bramki Wielkopolska złapała “wiatr w żagle ” i tworzyła coraz lepsze sytuacje bramkowe. W 82 minucie Mateusz Wiśniewski pięknie uderzył z rzutu wolnego z 24 metrów i stan meczu się wyrównał. Ostatnie minuty meczu to gra głównie w środku pola już bez okazji bramkowych gospodarzy jak i gości.

Brenewia Wijewo 3:3 Wielkopolska Komorniki

1-0 14 min. Brenewia
2-0 31 min. Brenewia
3-0 36 min. Brenewia
3-1 44 min. Mateusz Wiśniewski
3-2 68 min. Aleksander Deckert
3-3 82 min. Mateusz Wiśniewski

Wielkopolska Komorniki: Aleksander Nowaczek, Jakub Ignasiak, Arkadiusz Jopek, Rafał Urbański, Marcin Depczyński (kapitan), Hubert Chełmiński, Jakub Gostyński, Mateusz Skrzypczak, Mateusz Wiśniewski, Alex Machnicki, Aleksander Deckert, Łukasz Wojciechowski, Mateusz Muszyński, Stepan Shchurko.

Runda jesienną już za nami ale wiosną… Chcemy być lepsi!!!