Pierwszy Zespół w formie! Spotkanie z Huraganem Michorzewo

Po sobotniej wizycie w Michorzewie pozycja lidera Red-Box Klasy Okręgowej nadal dla Wielkopolski. Z pewnymi obawami Pierwszy Zespół Wielkopolski wybrał się do Michorzewa ponieważ zespół Huraganu zaliczył serię 8 spotkań bez porażki w tym 6 zwycięstw z rzędu!
Jednak od pierwszej minuty meczu było widać który zespół jest lepszy. Już w 3 minucie Wielkopolska wyszła na prowadzenie za sprawą Huberta Chełmińskiego, który wykorzystał dośrodkowanie Kuby Ignasiaka. Cała pierwsza połowa to wzorowa gra i mnóstwo okazji bramkowych dla Wielkopolski lecz dopiero w 44 minucie Franciszek i podwyższył prowadzenie na 2-0 po asyście Michała Kaczmarka.
W 52 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się nasz kapitan który idealnie przymierzył z 24 metrów i bramkarz gospodarzy był beż szans na dobrą interwencję. W 60 minucie Huragan zdobył bramkę na 3-1 i to spowodowało kilku minutowe zamieszanie w naszych szeregach. Gospodarze próbowali zdobyć drugą bramkę lecz, nadziewali się na kontrataki Wielkopolski. W 84 minucie Łukasz Wojciechowski wykorzystał idealne podanie Franciszka Siwka i stało się jasne, że komplet punktów zabieramy do Komornik!
Wielkie brawami dla całej drużyny bo z wielką przyjemnością oglądało się grę Naszego Zespołu!

0-1 3 min. Hubert Chełmiński as. Jakub Ignasiak
0-2 44min. Franciszek Siwek as. Michał Kaczmarek
0-3 52 min. Franciszek Siwek as. Witold Marcinkowski
1-3 60 min. Huraganu Michorzewo
1-4 84 min. Łukasz Wojciechowski as. Franciszek Siwek

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek – Rafał Urbański, Jakub Kaźmierczak, Jakub Gostyński,Witold Marcinkowski- Hubert Chełmiński, Adam Polechoński, Krzysztof Kulas, Jakub Ignasiak, Franciszek Siwek – Michał Kaczmarek, Przemysław Sobociński, Łukasz Wojciechowski, Mateusz Fabisz, Stephan Shchurko, Arkadiusz Jopek.

Kolejny mecz rozegramy w najbliższą sobotę na Jeziornej i już teraz zapraszamy naszych kibiców.