Pierwszy Zespół. Super widowisko na Jeziornej z Pogonią Śmigiel

W sobotnie popołudnie Seniorzy gościli na Jeziornej Pogoń Śmigiel. Był to bardzo ważny mecz dla naszej drużyny i już podczas zbiórki przed meczem było widać o co dzisiaj gramy.
Wielkopolska ruszyła do ataku od pierwszej minuty i już w 3 minucie Marcin Popiół oddał bardzo groźny strzał następnie w 6 minucie Hubert Chełmiński pomylił się minimalnie. W 9 minucie było już 1-0 dla Wielkopolski, pięknym 50 metrowym przerzutem popisał się Mikołaj Fręśko a Marcin Popiół wymanewrował obrońcę gości i mocnym strzałem z 9 metrów dał Wielkopolsce prowadzenie.
Kolejne sytuacje bramkowe Wielkopolski były już w 10 minucie, w 23 minucie Jacek Wierachowski mógł podwyższyć wynik, w 36 minucie Marcin Popiół razem z Hubertem Chełmińskim rozklepali obrońcę gości, ale zabrakło skuteczności żeby podwyższyć prowadzenie, tak więc do przerwy było 1-0 dla Wielkopolski.
W drugiej połowie Wielkopolska Komorniki jeszcze mocniej ruszyła na gości a swoje okazje mieli kolejno Hubert Chełmiński, trzy razy Jacek Wierachowski, Adrian Czypicki. Niestety nadeszła minuta 67 i swój strzał życia 23 metrów oddał pomocnik Pogoni i było 1-1. Najgorsze nadeszło 60 sekund później bo goście objęli prowadzenie 2-1 a na domiar złego w 76 minucie czerwoną kartką obejrzał nasz stoper Mikołaj Fręśko.
Kiedy wydawało się ze jest już po meczu – Wielkopolska wrzuciła piąty bieg i już trzy minuty później do wyrównania doprowadził nasz kapitan Kamil Kołodziej, który wykorzystał fantastyczne podanie Adraiana Czypickiego.
W 86 minucie Adrian Czypicki dał próbkę swoich możliwości i lobikiem z 30 metrów dał prowadzenie Wielkopolsce 3-2. Wielkopolska w końcówce nie myślała, żeby się bronić tylko atakowała a skutkiem tego był faul w polu karnym na Kamilu Kołodzieju a sam poszkodowany pewnym strzałem z 11 metrów zapewnił nam wygraną.

Brawo dla drużyny! Tak walczącą Wielkopolskę chcemy zawsze oglądać!
1-0 9 min. Marcin Popiół as. Mikołaj Fręśko
1-1 67 min Pogoń Śmigiel
1-2 68 min. Pogoń Śmigiel
2-2 79 min. Kamil Kołodziej as Adrian Czypicki
3-2 86 min. Adrian Czypicki
4-2 90 min. Kamil Kołodziej karny
Skład Wielkopolski : Maksymilian Łazarewicz Łukasz Wojciechowski, Witold Marcinkowski, Mikołaj Fręśko, Wojciech Chwaliński – Jacek Wierachowski, Damian Górny, Kamil Kołodziej (kapitan) Marcin Popiół, Hubert Chełmiński- Adrian Czypicki, Maksymilian Suwiczak, Arkadiusz Jopek, Wojciech Michalak, Bartosz Targowski, Filip Nowicki Radosław Ochnio, Marcin Grabarz Kuba Prętki.

Więcej zdjęć na LKS Wielkopolska Komorniki

Komentowanie jest wyłączone.