Pierwszy Zespół po meczu z NKS Niepruszewo bez punktów.

W ostatnim meczu wyjazdowym w rundzie jesiennej, pierwszy zespół Wielkopolski wybrał się do Niepruszewa aby zmierzyć się z miejscowym NKS-em. W pierwszej połowie Wielkopolska stworzyła kilka dobrych okazji do zdobycia gola lecz brakowało szczęścia i spokoju w wykończeniu tych akcji. Szczęście tego dnia wyraźnie sprzyjało gospodarzą bo w pierwszych 45 minutach oddali dwa strzały i zdobyli dwie bramki. W przerwie trzy zmiany w Wielkopolsce, na boisku meldują się Siwek, Baranowski i Kulas, więc wśród zawodników Wielkopolski mobilizacja i wiara w osiągnięcie dobrego wyniku. Niestety “12 zawodnik” gospodarzy tego dnia już w 53 minucie i 57 minucie wyrzuca z boiska Arkadiusza Jopka i Jakuba Ignasiaka oraz dyktuje dwa rzuty karne dla NKS i stało się jasne że tego meczu nie możemy dzisiaj wygrać. Ostatecznie mecz kończymy grając w ośmiu, bo kontuzji doznał Franciszek Siwek a limit zmian został już wykorzystany i przegrywamy z NKS Niepruszewo 5-0.

NKS Niepruszewo-Wielkopolska Komorniki 5-0

Skład “Wielkopolski”: Aleksander Nowaczek- Jakub Ignasiak, Jakub Gostyński, Arkadiusz Jopek, Marcin Depczyński ( kapitan)- Michał Kaczmarek, Mateusz Fabisz, Mateusz Wiśniewski, Kamil Kołodziej, Hubert Chełmiński – Aleksander Deckert, Adam Baranowski, Franciszek Siwek, Krzysztof Kulas, Łukasz Wojciechowski, Maciej Polaczyk, Rafał Urbański.
Razem wygrywamy, razem przegrywamy jesteśmy Wielkopolska Komorniki.