Pierwszy Zespół – pierwsza porażka przy Jeziornej

Niestety porażką zakończył się mecz Pierwszego Zespołu z Sokołem Pniewy. Kluczowe okazało się pierwsze 45 minut spotkania które musimy jak najszybciej zapomnieć. Do przerwy goście prowadzili 5-1 i było wiadomo że o punktu będzie bardzo ciężko. Druga część to już inna gra Wielkopolski a efektem tego było wygranie tej połowy 2-1.
Za drugą część meczu wielkie brawa dla Zespołu, za odpowiednią reakcje na wydarzenia z pierwszej połowy.

0-1 13 min. Sokół
0-2 25 min. Sokół
0-3 26 min. Sokół
1-3 28 min. Hubert Chełmiński as. Michał Kaczmarek
1-4 30 min. Sokół
1-5 43 min. Sokół
2-5 65 min. Aleksander Deckert as. Kamil Kołodziej
2-6 73 min. Sokół
3-6 80 min. Aleksander Deckert as. Łukasz Wojciechowski

Skład Wielkopolski: Paweł Kulak- Rafał Urbański,Jakub Gostyński, Jakub Kaźmierczak, Marcin Depczyński- Jakub Ignasiak, Kamil Kołodziej, Adam Polechoński, Hubert Chełmiński, Franciszek Siwek- Michał Kaczmarek, Aleksander Deckert, Łukasz Wojciechowski, Przemysław Sobociński, Kasper Zoran.