Pierwszy zespół 2009 z wizytą w Luboniu

W pierwszym dniu po Świętach Wielkanocnych Orlik Młodszy rozegrał mecz towarzyski z drużyną SF Luboń. Spotkanie rozegrano 3×25 min. , więc każdy z chłopaków miał możliwość pokazania się trenerowi Dawidowi. Nasz przeciwnik SF Luboń występuje w pierwszej lidze Orlika Młodszego, więc mecz zapowiadał się w kategorii “będzie ciężko”. Początek spotkania to przewaga gospodarzy i prowadzenie po 10 minut 3-0. Nie podłamało to jednak naszych zawodników i po kolejnych 5 minutach wynik widniał 3-2. Jednak końcówka tej części meczu ponownie należała do SF którzy wyszli na prowadzenie 5-2.
Druga część sparingu to już bardzo dobra gra naszego zespołu i wygrana 2-0. W ostatnich 25 minutach meczu lekką przewagę optyczną posiadali zawodnicy z Lubonia i to oni wygrali tą część 3-1.
Końcowy wynik to zwycięstwo SF 8-5. Mimo porażki trener Dawid był bardzo zadowolony bo widać u Chłopców zaangażowanie, determinację a co najważniejsze sporo akcji było tak rozegranych że ręce same składały się do oklasków. Brawo drużyna!
W najbliższą niedzielę będziemy gościć drużynę LPFA Poznań i jak już zapowiadają zawodnicy “tanio skóry nie sprzedamy” więc emocje gwarantowane!