Pierwszy mecz barażowy EWPA Wielkopolska Komorniki – Paech Kamionna/Warta II Międzychód

W pierwszej połowie staraliśmy się strzelić jak najszybciej bramkę i uspokoić grę, dlatego od początku ruszyliśmy do ataku. Udało nam się to osiągnąć w 15 minucie, kiedy po szybkiej i składnej akcji Łukasz Kazana strzelił bramkę.
Nasza radość nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ pięć minut później było już 1:1, po nieporozumieniu z bramkarzem Przemysław Plewa wybijając piłkę trafił do własnej bramki. Po tej bramce nasze ataki jeszcze bardziej się nasiliły i w 35 minucie po jednej z akcji, w polu karnym sfaulowany został Adam Łysek a sędzia tego spotkania bez wahania wskazał na jedenasty metr. Rzut karny na bramkę zamienił Szymon Wojciechowski i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.
Na drugą połowę meczu wyszliśmy jeszcze bardziej zmotywowani do strzelenia kolejnych bramek ale w wspaniałej dyspozycji był tego dnia bramkarz gości, który uratował swój zespół przed utratą kolejnych bramek.
Mecz zakończył się wynikiem 2:1 i wierzymy, że chociaż nie jest to duża zaliczka przed meczem rewanżowym uda nam się awansować do klasy okręgowej.
W naszej drużynie zadebiutowali także w dzisiejszym meczu juniorzy EWPA Wielkopolska Komorniki Piotr Brych i Maciej Waskowski, którzy na boisku pokazali, że w przyszłym sezonie będą cennym wzmocnieniem. Gratulujemy!!! udanego debiutu i witamy w drużynie seniorów.

Skład Wielkopolski Komorniki: Kiciński, Plewa, Małecki, Wojciechowski, Popielski, Degórski, Drgas( 70- Majchrzak), Kazana ( 80-Baranowski), Brych ( 45- Idzikowski), Łysek, Waskowski Michał ( 75- Waskowski Maciej)

Osobne podziękowania młodym oraz naszym wiernym kibicom za wspaniałą oprawę meczu i kibicowanie. Dziękujemy!!!