Pewne zwycięstwo Młodzików Młodszych nad Sucharami

Nie było dzisiaj mocnych na pierwszą drużynę Młodzików Młodszych którzy rozprawili się z wyżej notowanym rywalem przy Jeziornej. Przyjezdni mogą mówić o dużym szczęściu bo wynik zdecydowanie mógł być wyższy.
Chociaż do przerwy prowadziliśmy tylko 1:0 po ładnej bramce z dystansu “Dudzika” to sytuacje bramkowe mieli też “Szczypior” i “Jopas”. To co nie udało się w pierwszej odsłonie poszło w drugiej. Ataki nie słabły. Skrzydłami duże zagrożenie stwarzali Nowak-Michalak-Lerka. Obrońców z Suchego Lasu męczył i zamęczył Jopek bo z bezsilności ograniczali się do fauli.
Bramkę po takim właśnie nieprzepisowym zatrzymaniu na 2:0 zdobył Maćkowiak. Po faulu ustawił piłkę na 20 metrze i atomowym silnym uderzeniem dał nam dwubramkowe prowadzenie. Kontrolowaliśmy grę jednak przyjezdni zdobyli kontaktowego gola ze stałego fragmentu gry. Zrobiło się nerwowo w końcówce. Przeciwnik starał się odrobić straty jednak to my docisnęliśmy mocniej i na sześć minut przed końcem indywidualną akcję przeprowadził Jopek i ostatecznie ustalił wynik meczu na 3:1. Brawo za walkę chłopaki.
Bardzo dobrze zagrała dzisiaj defensywa którą kierował Maks wspierany za plecami Adamczakiem.
“Dario” razem z “Dudzikiem” dzisiaj praktycznie bezbłędnie. Poobijany “Kowal” razem z Brunem a potem Antkiem napędzali wahadłowych “Mikiego” oraz Michalaka a także Jopka. Tak grających “Młodszych 2007″chcielibyśmy oglądać zawsze. Jednak wiadomo że w piłce bywają i gorsze dni i brakuje nieraz szczęścia.
Dzisiaj bardzo dobre zawody i bardzo ważne 3 oczka zostają w Komornikach.
Razem wygrywamy razem przegrywamy jesteśmy Wielkopolska Komorniki. Brawo kibice.

Men of The match dzisiaj “Dudzik” Oliwier Dudziński. Brawo.
Wielkopolska Komorniki – Suchary Suchy Las 3:1 (1:0).
Bramki: Dudzinski Oliwier, Maćkowiak Maksymilian (rzut wolny), Jopek Igor
Wielkopolska Komorniki grała w składzie: Adamczak, Jopek, Maćkowiak, Michalak, Posadzy B, Posadzy F, Schwermer, Lerka, Nowak, Dudziński, Kowalewski.