Pewna wygrana Seniorów

Pierwszy zespół Wielkopolski przywiózł do Komornik trzy punkty z wizyty we Wronczynie. Mecz od pierwszych minut był pod kontrolą naszego zespołu i tylko brak skuteczności pozwolił gospodarzą dotrwać do 23 minuty z czystym kontem.
Pierwsza bramka dla Wielkopolski była dziełem Franciszka Siwka który piękną podcinką z 16 metrów pokonał bramkarza gospodarzy. W 36 minucie Mateusz Wiśniewski z Franciszkiem Siwkiem krótko rozegrali rzut rożny i strzałem z 16 metrów kapitan Wielkopolski zdobył swoją drugą bramkę.
Mimo jeszcze kilku dobrych okazji wynik do przerwy był 2-0 dla gości. Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza. Ponownie mnóstwo sytuacji Wielkopolski i ponownie brak skuteczności.
W 80 minucie swojego trzeciego gola tego dnia zdobył Franciszek Siwek. W 90 minucie piękną bramkę zdobył Mateusz Muszyński i stało się jasne że punkty jadą do Komornik.

L.Z.S. Wronczyn 0:4 LKS Wielkopolska Komorniki

0-1 Siwek as. Hubert Chełmiński
0-2 Siwek as. Mateusz Wiśniewski
0-3 Siwek as. Mikołaj Nowak
0-4 Muszyński as. Urbański

Razem wygrywamy, razem przegrywamy – jesteśmy Wielkopolska Komorniki!