Orlik Starszy lepszy od Korony Zakrzewo

W dzisiejszą niedzielę Orlicy zmierzyli się z drużyną sąsiadującą w tabeli. Mecz zaczęliśmy dobrze szybko wychodząc na prowadzenie, lecz szybko tracimy 2 bramki i mecz zaczyna układać się pod dyktando gości.
Do przerwy przegrywamy 2:3. Po przerwie nie wykorzystujemy paru dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Rywal nas szybko karci i tracimy 4 bramkę.
W ciągu paru minut nasi zawodnicy podrażnieni tą sytuacją strzelają 2 bramki i wynik na tablicy widnieje 4:4.
5 minut przed końcem meczu rywal nie wykorzystał rzutu karnego w tej sytuacji nasz bramkarz Ignacy Pawlik broni strzał i dobitkę w fenomenalny sposób.
2 minuty przed końcem spotkania wychodzimy z atakiem szybkim i po strzale Mateusza Wojtyniaka wychodzimy na prowadzenie i nie oddajemy go do ostatniego gwizdka.
Bramki jeszcze w tym spotkaniu strzelali Łukasz Henschke, Mikołaj Daroch, Patryk Cichowicz i Alan Drzewiecki.
Ponadto w meczu wystąpili Tobiasz Dorczyk, Alan Marchwka, Nikodem Matyla, Marcel Wieczorek i Adam Babista