Orlik Poznań zrobił 4 kontry i wygrał z nami mecz

Mecz w Poznaniu nie należał do najlepszych w naszym wykonaniu. Mimo gry która momentami mogła się podobać bo mieliśmy sporo składanych akcji to punktów z tego żadnych Gospodarze stworzyli cztery może pięć akcji po których wyszli szybką kontrą którą skutecznie kończyli bramkami. Dwie bramki stracone na początku meczu trochę podcięły nam skrzydła i trzeba było gonić wynik. Sytuacje były jednak po żadnej z nich nie skapitulował bramkarz miejscowych a piłki po naszych strzałach mijały światło bramki. Druga odsłona już lepsza. Po korektach w składzie i ustawieniu znowu dobra nasza gra jednak ponownie dwie szybkie kontry i ostatecznie mecz przegrywamy 4:0. Przeciwnik nie pokazał nic szczególnego i był w naszym zasięgu. Jedna może dwie bramki padły ze spalonego ale o tym decydował tylko niezbyt doświadczony arbiter do którego można było mieć zastrzeżenia.
Nie byliśmy dzisiaj gorsi a wynik nie odzwierciedla do końca przebiegu spotkania.

Orlik Poznań-Wielkopolska Komorniki 4:0(2:0)
Wielkopolska zagrała w składzie: Janicki, Talkowski, Kaczmarek, Kocikowski, Kosiński, Nowicki O, Nowicki F, Jopek Górniaczyk, Czajkowski, Bogus, Tomaszewski, Świtoń, Stronka, Maćkowiak.

Wyciągamy wnioski i gramy dalej. Głowy do góry. Przed nami pauza w najbliższy weekend a po nim ostatnie dwa ligowe mecze w Swarzędzu z Liderem i Koziołkiem Poznań przy Jeziornej.

Razem wygrywamy razem przegrywamy jesteśmy Wielkopolska Komorniki. Dziękujemy kibicom za wsparcie i kulturalny doping.