Orlicy Starsi grają do końca…

W niedzielny ranek zawodnicy Orlika Starszego podejmowali w derbach zespół Orły Komorniki. Mecz miał dramatyczny przebieg. Do przerwy wynik na tablicy 2:2.
Po przerwie Orły strzelają 2 bramki i prowadzą 2:4, ostatnie 10 minut to walka o każdy metr boiska i bardzo dobra gra naszych zawodników, którzy strzelają 2 bramki i mają szansę na kolejne gole jednak mecz kończy się wynikiem 4:4.
Cieszy gra chłopców, którzy w ostatnim czasie grali mniej w meczach ligowych oraz debiut w bramce Maksymiliana Sobczaka, który prezentował się naprawdę dobrze.

Bramki dla naszego zespołu strzelali Mikołaj Nowakowski, Patryk Cichowicz, Mikołaj Daroch oraz Paweł Pawlak. Ponadto w meczu wystąpili Tobiasz Dorczyk, Oliwier Gołuński, Maksymilian Lisiecki oraz Adam Babista.