Orlicy Młodsi na turnieju Veolia Cup 2019

W dniu 9 czerwca II drużyna Orlików Młodszych wzięła udział w turnieju Veolia Cup 2019 w Skokach. Turniej dobrze przygotowany i sprawnie przeprowadzony. Dla nas pierwsze takie doświadczenie. Łącznie rozegraliśmy 10 spotkań, kilka z naprawdę mocnymi rywalami jak np. Akademia Reissa Poznań, Akademia Reissa Konin czy Dwójka Gubin.
Każdy mecz rozpoczynaliśmy dobrze, potem było niestety nieco gorzej, ale nie poddawaliśmy się. Ostatecznie zmagania zakończyliśmy w drugiej dziesiątce. Bardzo cenna i pożyteczna dla nas lekcja, spory materiał do analizy i wniosków.
Teraz przed nami ostatni mecz ligowy i kolejne dwa turnieje. Brawa dla drużyny i gratulacje, zwłaszcza za mecz z poznańskim Reissem i Dwójką Gubin, a przede wszystkim za ostatni z Wełną Skoki, w którym mając w nogach 100 minut walki, nadal mieliśmy siły i wielkie sercy do gry, co pozwoliło nam zakończyć turniej zwycięstwem.
Podziękowania dla Rodziców za wsparcie i kulturalny doping!
Zagraliśmy w składzie: Krauze, Myszkowski, Kaczmarek, Piekielniak, Malinowski, Wieczorek, Rewers, Czubała, Trcziński, Jasiński.