Orlicy E1 po turnieju SBG Cup w Jarocinie

Nasz zespół E1 brał udział w miniony weekend w turnieju SBG Cup w Jarocinie. Już sam skład drużyn uczestniczących w zawodach mógł świadczyć, że poziom sportowy będzie bardzo wysoki. Takie firmy jak Lech Poznań, Warta Poznań, Śląsk Wrocław, Wisła Płock, Lechia Gdańsk czy Pogoń Szczecin czyli akademie ekstraklasowe tylko nas w tym utwierdzały.
Skład naszej grupy był imponujący: wspomniane Pogoń i Lechia oraz Olympic Wrocław, GOL Brodnica i Champion Warszawa.
Pierwszy dzień turniejowy i dwie gry, inauguracja z Pogonią i remis 2:2 po dwóch golach Filipa Stachowskiego, drugi mecz z rówieśnikami z Brodnicy również zakończony remisem, tym razem bezbramkowym. Drugi dzień turniejowy to dalsze gry grupowe, które miały decydować o miejscach w grupie. I tu nie pozostawiliśmy żadnych złudzeń. Kolejne zwycięstwa z Lechia Gdańsk 1:0 (gol Szklarski), Olympic Wrocław 3:1 (Adamski, Stachowski, Szklarski) i Championem Warszawa 2:0 (Chrzanowski, Samelski). Pogoń wygrała wszystkie pozostałe mecze i wygrała grupę.
My awansowaliśmy z drugiego miejsca do finałowej ósemki. W fazie pucharowej trafiliśmy od razu na mocny Śląsk Wrocław, który swoją grupę wygrał bez straty punktu. Niestety różnica na boisku była aż nadto widoczna. Przegraliśmy ten mecz 0:7 i z pokorą podeszliśmy do gry o miejsca 5-8.
W kolejnej rundzie graliśmy ze znajomymi z Falubaz Zielona Góra. Wygrana w stosunku 3:0 ( gole Stachowski Szklarski Samelski) i ostatni mecz turnieju z Wisłą Płock, z którą dzień wcześniej na zakończenie zmagań odbyliśmy sparing. Mecz o 5 miejsce był bardzo wyrównany i zacięty. Ostatecznie wygraliśmy 3:2 (gole Marcinkowski2, Garczarek) i zajęliśmy w bardzo mocnym turnieju 5 miejsce. Ogromne brawa należą się wszystkim zawodnikom. Niecodziennie możemy grać z tak uznanymi drużynami. Nazw klubów się nie wystraszyli i w każdym meczu dawali z siebie wszystko. Brawa też wszystkim kibicom, rodzicom, którzy bez względu na pogodę dzielnie z trybun wspierali nasz zespół. Podziękowania dla organizatorów SBG CUP, wszystko jak zwykle przygotowane na wysokim poziomie. Na pewno na wiosnę wrócimy…

Turniej wygrał Lech Poznań, wielkie gratulacje, 2 Pogoń 3 Śląsk 4 Polonia Środa 5 Wlkp Komorniki.

Cały skład występujący na turnieju: Sadłocha, Chrzanowski, Desperak, Stachowski, Szklarski, Deręgowski, Marcinkowski, Adamski, Jaczyński, Wejkszner, Samelski, Szymanowski, Garczarek.

Zobacz więcej zdjęć z tego meczu na LKS Wielkopolska Komorniki

Komentowanie jest wyłączone.