Mnóstwo emocji na Jeziornej – Seniorzy z Orkanem Chorzemin

Pierwszy Zespół Wielkopolski Komorniki dopiero w 3 kolejce rundy wiosennej zagrał na swoim boisku przy Jeziornej. Początek spotkania opóźnił się o 20 min. ponieważ drużyna Orkanu Chorzemin zapomniała zabrać ze sobą kompletu stroi meczowych. Mecz od pierwszej do ostatniej minuty był bardzo intensywny, z bardzo dużą ilością sytuacji bramkowych… ale po kolei… W 11 minucie Wielkopolska źle rozegrała rzut wolny na połowie przeciwnika, goście wyprowadzili skuteczną kontrę i było 0-1. W 25 minucie kapitalną akcją popisali się Krzysztof Kulas który “kropnął” z 20 metrów nie dając szans bramkarzowi gości na skuteczną interwencję. Następne minuty to zdecydowana przewaga Wielkopolski, lecz ponownie zawodziła skuteczność. W 43 minucie to goście ponownie objęli prowadzenie i do przerwy było 2-1 dla Orkanu.
Po przerwie na boisku zameldowali się Mateusz Wiśniewski i Michał Kaczmarek, którzy ożywili poczynania naszego zespołu. W 71 minucie rzut wolny pośredni w polu karnym gości miła Wielkopolska. Aleksandra Deckert zagrał do Mateusza Wiśniewskiego a ten huknął jak z armaty i był remis 2-2. Kiedy wydawało się kwestią czasu jest 3 gol Wielkopolski to ponownie goście wyszli na prowadzenie 3-2, pewnie wykorzystując rzut karny.
Końcówka spotkania to szalona gra z obu stron, lecz wynik już nie uległ zmianie. Dla naszej drużyny ponownie słowa uznania za bardzo ambitną postawę i zaangażowanie. W tym meczu po raz pierwszy w wyjściowej “11” znalazł się 16 letni Maksymilian Suwiczak, który popisał się kilkoma bardzo dobrymi interwencjami.

W Wielką Sobotę jedziemy do Przyprostyni gdzie będziemy szukać pierwszych punktów tej wiosny.

Wielkopolska Komorniki Orkan Chorzemin 2-3

0-1 11 min. Orkan Chorzemin
1-1 25 min. Krzysztof Kulas as. Bartosz Stefaniak
1-2 43 min. Orkan Chorzemin
2-2 71 min. Mateusz Wiśniewski as. Aleksander Deckert
2-3 80 min. Orkan Chorzemin

Skład Wielkopolski: Maksymilian Suwiczak – Jakub Ignasiak, Jakub Kaźmierczak, Krzysztof Kulas, Marcin Grabarz- Kacper Wilczyński, Mikołaj Fręśko, Bartosz Stefaniak, Damian Górny, Kamil Kołodziej (kapitan) – Marcin Ogrodowczyk, Mikołaj Nowak, Aleksander Deckert, Michał Kaczmarek, Marcin Depczyński, Filip Nowicki, Paweł Kulak, Łukasz Wojciechowski, Michał Ratajski, Mateusz Wiśniewski.

Razem wygrywamy, razem przegrywamy, jesteśmy Wielkopolska Komorniki.

Komentowanie jest wyłączone.