Młodzik D2 mimo wyniku spotkanie wyrównane.

W przedostatnim meczu rozgrywek III ligi, młodzika D2, nasi zawodnicy jechali na mecz z Orlikiem Poznań. Rywal to prawdziwy dominator rozgrywek na poziomie III ligi, więc nasz zespół został wzmocniony zawodnikami, którzy w zdecydowanej większości obecnego sezonu, występowali na poziomie 2 ligi.
Mecz od samego początku stał na dobrym poziomie. Oba zespoły starały się grać w ataku pozycyjnym, budując ciekawe akcje. Pierwszego gola w meczu zdobył Marcin Klemens, umieszczając piłkę w bramce po zamieszaniu pod bramką Orlika. Rywale odrobili straty 5 minut później po szybkim ataku. Mecz rozgrywany w chłodny wieczór mógł się podobać, oba zespoły prezentowały miły dla oka futbol.
Druga połowa, podobnie jak pierwsza, wyrównana z szansami do zdobycia bramki dla jednej i drugiej strony. Skuteczniejsi okazali się gospodarze, którzy zdobyli dwie kolejne bramki. Nadzieje na odrobienie strat dał jeszcze Marcin Klemens, który zdobył bardzo ładna bramkę z rzutu wolnego. Niestety dosłownie kilka sekund później rywal dołożył 4 bramkę po ładnej akcji. W ostatniej akcji meczu, bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego, gospodarze ustalili wynik na 5-2.
Mimo, że wynik wskazywałby, że mecz toczył się pod dyktando Orlika, okazuje się, że spotkanie było bardzo wyrównane, ciekawe, na dobrym poziomie.
Gratulujemy Orlikowi zwycięstwa i dziękujemy za dobry mecz piłki nożnej.
Rodzicom dziękujemy za gorący doping, mimo nieprzyjemnego chłodu!

Dzisiaj zagraliśmy w składzie: Miłosz Baszkiewicz, Bartosz Cichocki, Michał Głowiak, Patryk Kałużny, Dominik Kiżewski, Marcin Klemens, Aleks Kodyniak, Wiktor Mrozek, Aleksander Pechorin, Bartosz Stankiewicz, Wojciech Szymański, Kamil Wachowiak