Młodzik D2 2008. Tym razem przeciwnik silniejszy

Po dwóch zwycięstwach z rzędu, tym razem nasz zespół z boiska schodził pokonany. Lepsi w dzisiejszym II ligowym meczu okazali się młodzi piłkarze Patrii Buk, którzy wygrali 2-1 i uczciwie należy przyznać, że zwycięstwo gospodarzy było zasłużone.
Mecz lepiej rozpoczął się dla naszej drużyny, szybko objęliśmy prowadzenie 1-0 po ładnej, kombinacyjnej akcji zakończonej skutecznym strzałem Wiktora Mrozka, który efektownie minął bramkarza zanim umieścił piłkę w siatce.
Kolejne minuty to jednak więcej okazji do strzelenia bramki dla gospodarzy, którzy jeszcze w pierwszej połowie wyrównują, a w drugiej zdobywają decydującą bramkę.
Najważniejsze jednak, że nasz zespół cały czas starał się rozgrywać swoje akcje w ataku pozycyjnym, szukając kreatywnych rozwiązań do zdobycia bramki i to najbardziej cieszy.
Tym razem przeciwnik okazał się silniejszy, a dla nas to kolejna lekcja i kiedy następnym razem zespół wybiegnie na boisko, będzie lepszy o kilka doświadczeń z dzisiejszego meczu.
Gratulujemy zwycięzcom! Brawo Wielkopolska Komorniki! Dziękujemy za niezłomny doping mimo niezbyt sprzyjającej aury.