Młodzik D1 w II lidze przegrywa z liderem OTPS Winogrady. Szkoda…

W dzisiejszą niedzielę Młodzik D1 II liga okręgowa przegrywa z liderem rozgrywek OTPS Winogrady 3:7. Graliśmy dzisiaj poniżej swoich możliwości ale mimo wszystko mecz się podobał licznie zgromadzonej publiczności. W pierwszej połowie w 20 minucie przegrywaliśmy 0:3 i wtedy po rzucie rożnym Dominik Kiżewski strzela bramkę.
Dwie minuty później przepięknym uderzeniem z dystansu zdobywa bramkę Franciszek Posadzy i robi się 2:3. Po chwili po składanej akcji Dominik Kiżewski pakuję piłkę do siatki ale radość kibiców nie trwała długo, bo sędzia nie uznaję bramki gdyż dopatruje się ręki.
Na drugą połowę zawodnicy wychodzą z wiarą, że ten mecz można spokojnie wygrać. Ale boisko weryfikuję szybko plany naszym zawodnikom, w przeciągu 5 minut tracimy 2 bramki. Ponownie odpowiadamy bramką Dominika Kiżewskiego, ale to za mało na rywala z Poznania.
Szkoda bo to kolejny mecz w lidze który był do wygrania lecz my go przegrywamy.
W dzisiejszym meczu wystąpili: Kacper Matuszyński, Aleksander Gołuński Stanisław Kiszka, Hubert Krupa, Oliwier Dudziński, Maksymilian Zientek, Franciszek Posadzy, Wojciech Michalak, Wiktor Młynarczyk, Dominik Kiżewski, Aleks Kodyniak, Witold Marciniak i Jeremi Marciniak.
Warto też wspomnieć o 3 zawodnikach z 2008 rocznika, którzy w naszej drużynie łapią doświadczenie i ogrywają się z chłopcami o rok starszymi.
Podziękowania dla rodziców, kibiców za liczne przybycie na stadion i głośny doping.