Młodzik D1 Luboński 1943 Luboń – Wielkopolska Komorniki 2-3

Nie wynik, a rozwój, nie indywidualności, a zespół, z takim nastawieniem wychodzimy na dzisiejszym II ligowy mecz w Luboniu. Początkowo mieliśmy ten mecz rozpocząć w 8 (Bruno leczy jeszcze kontuzje) ale udało się rozpocząć zawody w pełnym składzie.

Wielkie podziękowania dla Trenera Gospodarzy Krzysztofa Piskuły, który na odprawie też zgłosił ośmiu zawodników do meczu, a później bardzo nam pomógł w organizacji butów dla naszego Bruna. To jest przesłanie dla innych „w niektórych zawodach etyka jest ważniejsza niż kompetencje”.

Wygrywamy ten mecz ale uczciwie trzeba przyznać, że w samej końcówce meczu, gospodarzom należał się karny po zagraniu piłki ręką przez naszego zawodnika. Cóż taka jest ta piłka i za to ją kochamy.

Zagraliśmy dziś w składzie: Kacper Matuszyński, Wojtek Michalak⚽️, Olek Gołyński, Franek Posadzy⚽️, Darek Schwermer, Hubert Krupa⚽️, Witek Marciniak, Jeremi Marciniak, Bruno Posadzy.

Wszyscy dziś zagrali bardzo dobre zawody począwszy od Kacpra który nie pozwolił sobie strzelić bramki z karnego, później przez asystentów i strzelców bramek.
Razem wygrywam, razem przegrywamy jesteśmy Wielkopolska Komorniki.