Młodzik D1 gra z OTPS Winogrady lepsza niż wynik

W dzisiejszą sobotę Młodzik D1 wybrał się na ostatni II ligowy mecz w rundzie jesiennej do lidera grupy OTPS WINOGRADY. Niestety po walce przegrywamy 4:1, gra w tym meczu była dużo lepsza niż wynik.
Graliśmy w 9 czyli bez żadnego zmiennika, chłopcy włożyli wszystkie siły w to spotkanie i szkoda przegranej, bo w drugiej połowie to my przeważaliśmy na boisku i zmarnowaliśmy co najmniej 5 sytuacji 100% . Niestety taka jest piłka i po tym meczu wychodzimy z kolejnym doświadczeniem i lekcją, którą musimy odrobić w przerwie zimowej.
W meczu wystąpili: Kacper Matuszyński, Jakub Loba, Stanisław Kiszka, Hubert Krupa, Jakub Walczak, Jeremi Marciniak, Witold Marciniak, Kajetan Skaza i Bruno Posadzy, który po 2 miesięcznej przerwie wrócił do gry i strzelił bramkę. Dziękuję rodzicom za ostatnie 4 miesiące wspólnych wyjazdów na mecze i wsparcie w prowadzeniu drużyny.