Młodzicy z rocznika 2011 przywożą 3 punkty z meczu z KP Piła

W ostatnią sobotę drużyna Młodzików D2 Wielkopolski Komorniki zagrała 9 kolejkę rozgrywek Ligi Wojewódzkiej WZPN, na wyjeździe w Skórce z KP Piła. Mecz był bardzo emocjonujący, od początku meczu dużą przewagę zyskali goście, choć wynik meczu do przerwy wskazywał remis 1:1. W drugiej połowie lawinowe ataki drużyny z Komornik oraz dobra skuteczność przyniosła kolejna bramkę, i 3 pkt. przywieźliśmy do Komornik.

KP Piła 1:2 Wielkopolska Komorniki

Wielkopolska Komorniki rocznik 2011 reprezentowali zawodnicy:
Adamski Jankowiak Marcinkowski Stachowski Szklarski Kowalski Garczarek Borowiak Kołodziejczyk Jankowiak Desperak Mieloszyk

Bramki: 2x Garczarek

W sobotę 27.05 o godz. 10:00 na własnym boisku w Szreniawie, w 10 kolejce rozgrywek podejmujemy zespół KS Canarinhos Skórzewo. Wszystkich rodziców i sympatyków młodzieżowej piłki nożnej zapraszamy do oglądania tego spotkania.