Młodzicy D1 przegrywają z Szamotułami

Młodzik D1 w drugim w tym tygodniu swoim meczu ligowym, przegrał na własnym boisku z zespołem SPN Szamotuły 2-4.

Mecz był dość wyrównany, a pierwszy gol padł dopiero w ostatniej akcji pierwszej połowy, dla zespołu gości.
W drugiej połowie przeciwnicy dołożyli kolejne dwa trafienia. Nasi zawodnicy jak zawsze walczyli do samego końca o odwrócenie losów meczu. Zdobyli dwie bramki, ale niestety goście w końcówce trafili po raz czwarty i wywieźli z Komornik 3 punkty.
Dzisiejszy mecz nie był najlepszy w wykonaniu naszych zawodników. Notowaliśmy sporo błędów technicznych, a także podejmowaliśmy w kluczowych sytuacjach błędne decyzje. Zostawiliśmy na boisku całe serce, ale niestety nie wystarczyło do pokonania dzisiaj przeciwnika.

Rywalowi gratulujemy zwycięstwa, a sami zabieramy się do jeszcze cięższej pracy już od kolejnego treningu.

Bramki: Mikołaj Wasielewski, Bartosz Stankiewicz
Skład zespołu: Baszkiewicz Miłosz, Kałużny Patryk, Klemens Marcin, Kodyniak Aleks, Mrozek Wiktor, Stankiewicz Bartosz, Szuliński Eryk, Wachowiak Kamil, Wasielewski Mikołaj, Głowiak Michał, Tarnawski Maciej, Ratajczak Bartosz, Pijanowski Maciej.