Młodzicy D1 otrzymali bluzy wyjściowe od firmy Noex

Dzięki firmie Noex drużyna Młodzików D1 otrzymała piękne ciepłe bluzy wyjściowe. Dobrze grać trzeba – dobrze wyglądać też warto.
Serdecznie dziękujemy naszemu sponsorowi za wsparcie zawodników LKS Wielkopolska Komorniki w realizacji ich sportowych marzeń. Cieszymy się, że dostrzegacie Państwo wartość sportu w życiu młodych ludzi: ruchu, współpracy w grupie, nauki dobrze pojętej rywalizacji. Miło też, że firma z siedzibą w naszych Komornikach wspiera młodzież z naszej gminy.


Noex Sp. z o.o. Sp. J.
Wtryskownia, narzędziownia, producent artykułów reklamowych i laboratoryjnych.

  • Oferuje kompleksową usługę produkcji detali z tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Od projektu do produkcji gotowych wyrobów.
  • Produkuje formy wtryskowe, wykrojniki oraz tłoczniki w oparciu o najnowsze technologie, zarówno w procesie projektowania w programach CAD/CAM/CAE jak i wytwarzania na maszynach sterowanych numerycznie CNC.
  • Specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju materiałów i gadżetów reklamowych, zapewniając kompleksową obsługę od fazy projektowej, poprzez wykonanie, do dostarczenia produktu do klienta.
  • Noex jest też producentem artykułów dla branży laboratoryjnej. Produkcja odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego niezbędnego do produktów medycznych w pełni zautomatyzowanej hali produkcyjnej przystosowanej do produkcji w atmosferze aseptycznej.

Komentowanie jest wyłączone.