Młodzicy D1 z Polonią Środa Wielkopolska bez punktów

Młodzicy D1 na Jeziornej podejmowali zespół Polonia Środa Wielkopolska. Mecz rozpoczęliśmy bardzo bojaźliwie i dlatego przeciwnik jako pierwszy zdobywa bramkę. Zdobywamy wyrównującą bramkę po bardzo składnej akcji i nabieramy pewności siebie. Pierwsza połowa kończy się remisem, wynik lepszy niż nasza gra.
W przerwie trener wprowadza korekty w działaniu zespołu co znacznie poprawia nasza grę ale niestety z każdą minutą brakuje nam sił – gramy bez zmian.
Przeciwnik cierpliwe buduje swoje akcje i strzela kolejne gole. Spotkanie ostatecznie przegrywamy 2-5. W drugiej połowie gra znacznie lepsza niż wynik.
Dziękujemy za wsparcie kibiców, chłopcy zostawili dzisiaj bardzo dużo zdrowia i serducha na boisku za co po meczu zostali nagrodzeni brawami, dziękujemy i walczymy dalej.