Mistrzostwo rundy jesiennej pierwszego zespołu Wielkopolski Komorniki!

W ostatni weekend listopada bardzo ważny mecz rozegrali zawodnicy Wielkopolski, którzy przed ostatnim meczem rundy jesiennej byli liderem tabeli. Do Komornik przyjechał zespół Korony Bukowiec, który również miał szansę żeby przezimować w fotelu lidera więc spotkanie zapowiadało się niezwykle ciekawie.
Od pierwszej minuty optyczną przewagę mieli gospodarze – zespół gości ustawiony w średnim pressingu liczył na szybkie kontrataki. W 15 minucie swoją przewagę udokumentowali gospodarze, fantastycznym podaniem do Kamila Kołodzieja popisał się Mateusz Wiśniewski. Nasz pomocnik pewnym i mocnym strzałem nie dał żadnych szans na dobrą interwencję bramkarzowi gości. Kolejne minuty spotkania to przewaga gospodarzy jednak w 30 minucie zawodnicy Korony wyprowadzili wzorową kontrę i zrobiło się 1-1.
Szybko na tą bramkę odpowiedziała Wielkopolska, bo już w 38 minucie pięknym strzałem w okienko bramki gości popisał się Adam Baranowski i do przerwy było 2-1 dla Wielkopolski.
Druga część spotkania to już pełna dominacja naszego zespołu. W 62 minucie swoją drugą bramkę po błędzie bramkarza Korony zdobył Kamil Kołodziej.
W 71 minucie kolejne trafienie zaliczył Adam Baranowski a kolejną asystę zaliczył Mateusz Wiśniewski. W 76 minucie Kamil Kołodziej skompletował swojego hattricka i stało się jasne, że Wielkopolska Komorniki będzie mistrzem rundy jesiennej.
Mimo jeszcze kilku bardzo dobrych sytuacji Wielkopolski do podwyższenia prowadzenia wynik nie uległ już zmianie. Należy również wspomnieć o wzorowy prowadzeniu spotkania przez trójkę sędziowską. Wielkie brawa dla podopiecznych Arkadiusza Miklosika za całą rundę jesienną!

Lidera mamy… Na awans wiosną czekamy !!!

Wielkopolska Komorniki – Korona Bukowiec 5-1

1-0 15min. Kamil Kołodziej as. Mateusz Wiśniewski
1-1 30 min. Korona Bukowiec
2-1 38 min. Adam Baranowski as. Marcin Depczyński
3-1 62 min. Kamil Kołodziej as. Adam Baranowski
4-1 71 min. Adam Baranowski as. Mateusz Wiśniewski
5-1 76 min. Kamil Kołodziej as. Hubert Chełmiński

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek- Łukasz Wojciechowski, Witold Marcinkowski, Jakub Gostyński, Marcin Depczyński (kapitan) – Hubert Chełmiński, Krzysztof Kulas,Mateusz Wiśniewski, Kamil Kołodziej, Alex Deckert – Adam Baranowski, Mateusz Fabisz, Maciej Polaczyk, Stephan Shchurko, Rafał Urbański, Jakub Ignasiak, Franciszek Siwek, Damian Górny.

Razem wygrywamy, razem przegrywamy jesteśmy Wielkopolska Komorniki!

Więcej zdjęć z meczu o mistrzostwo rundy jesiennej LKS Wielkopolska Komorniki

Komentowanie jest wyłączone.