Mecz z KS 1920 Mosina

W sobotę 27.04 II drużyna Orlików 2009 rozegrała mecz ligowy z KS 1920 Mosina. Kolejne spotkanie i kolejna porażka, tym razem 2:8, ale nastroje mimo to dużo lepsze niż poprzednio. Wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Przez cały praktycznie mecz to my prowadziliśmy grę, zwłaszcza w ciągu pierwszych 10 minut jednej i drugiej połowy, stworzyliśmy sobie kilka dogodnych okazji do strzelenia gola, ale wykorzystaliśmy tylko dwie. Najpierw po znakomitym rozegraniu piłki przez Kubę i Adriana, zachowując zimną krew, gola zdobył Wiktor, a potem wspomniany Kuba popisał się świetnym strzałem z półwoleja zza pola karnego. Niestety, nasi przeciwnicy byli dużo skuteczniejsi, skorzystali przy tym z naszych błędów. Niemniej jednak nasza gra z meczu na mecz jest lepsza co pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Nie poddajemy się i walczymy dalej! Zagraliśmy w składzie: Maciej Krauze, Eliasz Myszkowski, Mateusz Kaczmarek, Kuba Piekielniak, Dawid Malinowski, Nikodem Wieczorek, Adrzian Czubała, Kamil Trzciński, Wiktor Jasiński.