Mecz Trampkarzy C1 z Wełną Rogoźno

W sobotę Trampkarze C1 rozegrali swój czwarty mecz ligowy w tym sezonie podejmując u siebie Wełnę Rogoźno.
Od początku meczu było widać naszą przewagę w grze i w tworzeniu sytuacji pod bramkowych, czego efektem była zdobyta bramka w 19 minucie po strzale Kacpra Starczewskiego przy której asystował Kuba Prętki. W pierwszej połowie już więcej nie udało się strzelić bramek mimo kilku sytuacji. Wynik do przerwy 1-0 dla trampkarzy z Komornik.
Po zmianie stron Nasz zespół chciał jak najszybciej podwyższyć wynik spotkania co się zemściło utratą bramki i tym samym doprowadzenie do wyniku 1-1 przez drużynę z Rogoźna.
Ale na szczęście Wielkopolska pokazała silny charakter i szybko zabrała się do odrabiania strat czego efektem było strzelenie dwóch bramek a mogło ich być na pewno dużo więcej.
Bramkę na 2-1 strzelił Jakub Walczak po asyście kapitana z Wojtak Chwalińskiego.
Bramkę na 3-1 strzelił Kuba Prętki po asyście Antka Stacheckiego.
Końcowy rezultat meczu 3-1 dla Wielkopolski Komorniki
Brawa dla chłopców za zaangażowanie i walkę do końca!

Tydzień temu Trampkarze zremisowali 1-1 w Szamotułach z SPN Szamotuły po bardzo zaciętym meczu i niestety utracie bramki w ostatnich skunach meczu.
Bramkę strzelił Jacek Wierachowski po asyście Kacpra Zimowskiego.