Mecz Młodzików D1 z SF Luboń

Drużyna młodzika D1 w sobotę rozegrała kolejny ligowy mecz. Na własnym boisku nasi zawodnicy podejmowali SF Luboń.

Znów pierwsza połowa meczu w wykonaniu naszej drużyny jest nienajlepsza i nie prezentujemy swojego sposobu gry, czyli nie oddawanie piłki przeciwnikowi. W wyniku słabszej gry w pierwszej części meczu, to rywale do przerwy prowadzili 0-3.

Drugie 30 minut to już zdecydowanie lepsza gra w naszym wykonaniu. Udaje nam się w końcu długo utrzymywać przy piłce, tworzyć ciekawe, kreatywne akcje w ataku pozycyjnym i szybkim. W efekcie zdobywamy 2 bramki, ale już nie udało się przynajmniej wyrównać.

Zespół po raz kolejny pokazał charakter i serce do gry. Wiemy jednak, że musimy popracować nad tym, aby taki poziom prezentować przez maksymalnie długą część meczu.

Za tydzień w sobotę o godz. 10.00 mecz w Szamotułach z UKS Dwójka.

Bramki: Alan Drzewiecki, Oskar Lewandowski.

Skład zespołu: Ławniczak Igor, Piątek Stanisław, Postek Szymon, Wasilewski Jan, Maksymilian Nowak, Martinek Filip, Oskar Lewandowski, Alan Drzewiecki, Mikołaj Antkowiak, Mikołaj Daroch, Mikołaj Nowakowski, Mikołaj Draszkiewicz, Jakub Krajna, Hugo Maligranda