Mecz ligowy z Orkanem Konarzewo

W sobotę 13.04 II drużyna Orlików 2009 udała się na mecz ligowy do Konarzewa z tamtejszym Orkanem. Po raz kolejny ponieśliśmy bolesną porażkę – 0:8. W przeciwieństwie jednak do spotkana z zeszłego tygodnia w tym meczu podjęliśmy walkę , a nasza gra była lepsza. Zawiodła jednak skuteczność. Mimo kilku bardzo dobrych okazji nie potrafiliśmy umieścić piłki w bramce przeciwnika.
W pierwszej połowie na skutek splotu nieszczęśliwych okoliczności straciliśmy 3 gole w 3 minuty. Nie pozostało nam wtedy nic innego jak rzucić się do odrabiania strat, co też natychmiast uczyniliśmy.
Nasza przewaga uwidoczniła się zwłaszcza w drugiej części meczu, a już zwłaszcza w ostatnich 15 minutach. Na nic się to jednak zdało.
Ciężko trenujemy dalej i nie poddajemy się!
Zagraliśmy w składzie: Maciej Krauze, Eliasz Myszkowski, Mateusz Kaczmarek, Kuba Piekielniak, Dawid Malinowski, Adrian Czubała, Wiktor Rewers, Kamil Trzciński, Wiktor Jasiński.