Mecz ligowy z Gromem Plewiska

W dniu 18.05 II drużyna Orlików Młodszych rozpoczęła rundę rewanżową meczem z Gromem Plewiska. Spotkanie rozpoczęliśmy zdecydowanie i odważnie co już w 3 minucie przyniosło nam prowadzenie po przytomnym zachowaniu Kamila w polu karnym. Kilka minut później nasi przeciwnicy szybko rozegrali aut na wysokości naszego pola karnego, nie zdołaliśmy przeciąć podania i zrobiło się 1:1. Strata bramki nie zniechęciła nas. Nadal graliśmy swoje. Po kolejnym rzucie rożnym obrońcy Gromu ratowali się wybiciem piłki przed pole karne gdzie stał Kamil, który popisał się znakomitym uderzeniem z woleja. Piłka wpadła tuż pod poprzeczkę i ponownie wyszliśmy na prowadzenie. Kilka minut przed przerwą Adrian najpierw wywalczył aut, a następnie bardzo szybko wprowadził piłkę do gry i zagrał dokładnie do niepilnowanego w polu karnym Wiktora Jasińskiego, który w swoim stylu zachował spokój i płaskim strzałem nie dał szans bramkarzowi z Plewisk. Do przerwy zatem 3:1 dla nas.
Na drugą część wychodzimy zmobilizowani i uważni. W ciągu pierwszych 5 minut pozwoliliśmy “wyszumieć” się zawodnikom Gromu, po czym przeprowadziliśmy szybki atak, po którym świetny strzał z dystansu Kuby dał nam kolejną bramkę. Od tego momentu całkowicie zdominowaliśmy naszych przeciwników. Zdołaliśmy zdobyć jeszcze 2 bramki. Najpierw nasz kapitan Kamil przerwał akcję ofensywną Gromu jeszcze na ich połowie, zagrał do znakomicie dziś dysponowanego Adriana, który wbiegł z prawej strony w pole karne i strzałem w samo okienko dał nam 5 bramkę. Potem jeszcze Nikodem wykończył swoją szybką, indywidualną akcję lewym skrzydłem i nawet gol stracony w końcówce niczego już nie zmienił. Rewanż za porażkę w pierwszym meczu w pełni udany. Wygraliśmy zasłużenie, zagraliśmy zdecydowanie, w dobrym tempie, zespołowo. Rozkręcaliśmy się z każdą minutą. Brawa dla wszystkich bo dzisiaj wszyscy dali z siebie wszystko!
Podziękowania dla Rodziców za liczną obecność i kulturalny doping!
Zawodnik meczu – Adrian Czubała.
Zagraliśmy w składzie: Maciej Krauze, Eliasz Myszkowski, Mateusz Kaczmarek, Kuba Piekielniak, Dawid Malinowski, Nikodem Wieczorek, Wiktor Rewers, Adrian Czubała, Kamil Trzciński, Wiktor Jasiński.

Wielkopolska Komorniki – Grom Plewiska 6:2 (3:1)
Bramki: Trzciński (2), Jasiński, Piekielniak, Czubała, Wieczorek