Mecz ligowy Trampkarzy C2 z Przemysławem Poznań

W minioną sobotę nasi zawodnicy podejmowali u siebie głównego kandydata do awansu, Przemysław Poznań. Poznaniacy do tej pory wygrywali mecz za meczem, dlatego motywacja była tym większa, żeby sprawić niespodziankę i wywalczyć komplet punktów.
Mecz ułożył się dla nas bardzo dobrze bo już w 10 minucie po ładnym uderzeniu Alana Drzewieckiego objęliśmy prowadzenie. Spotkanie było bardzo dynamiczne i obfitowała w wiele ładnych akcji pod jedną i druga bramka. W efekcie do przerwy zespoły schodzili przy wyniku 2:2.
Po zmianie stronę przyjezdni lepiej rozpoczęli tą część meczu wychodząc na jednobramkowe prowadzenie. Nasi chłopcy ambitnie dążyli co odrobienia strat tworząc kilka dogodnych sytuacji bramkowych.
Niestety, ale szczęście tym razem sprzyjało gościom, którzy utrzymali korzystamy wynik do końca spotkania i to oni mogli cieszyć z wygranej. W tym mecz Wielkopolska pokazała charakter, zaangażowanie i wole walki, która miejmy nadzieje zaprocentuje w przyszłości.

Wielkopolska Komorniki 2:3 Przemysław Poznań
Bramki zdobyli: Drzewiecki, Draszkiewicz

Wielkopolska zagrała w składzie: Paryzek, Wasilewski, Kózka, Ratajczak, Daroch, Ławniczak, Nowak, Piątek, Drzewiecki, Draszkiewicz, Skowroński, Lewandowski, Niemiro, Tomaszyk, Martinek, Nowakowski