Mecz ligowy Młodzików Starszych na remis

Bardzo dobre zawody rozegrali Młodzicy Starsi w podswarzędzkim Zalasewie z UKS-em. Dobrze weszliśmy w to spotkanie bo po kilku groźnych akcjach jedna z nich zakończyliśmy golem Pawła Kaczmarka. Pod koniec pierwszej części oddaliśmy trochę inicjatywę gospodarzom którzy po „SFG” ostrzeliwali bramkę bardzo dobrze broniącego Janickiego.
Drugą odsłonę meczu zaczęliśmy zbyt ospale i niestety straciliśmy gola. Mecz się wyrównał jednak jak się potem okazało zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.
Prowadziliśmy momentami grę bardzo mądrze i z pomysłem a także wg.założeń przedmeczowych. Nie zawsze jednak wszystko wychodzi i jest tak jak byśmy sobie tego życzyli bo piłka nożna to gra błędów które i my popełniamy. Uczymy się jednak cały czas korygujemy to co wychodzi źle i cieszymy się każdą chwilą spedzoną na boisku wraz z kolegami.
Dzisiaj zrobiliśmy duży krok w kierunku pozostania w II lidze.
Za tydzień ostatni mecz tego sezonu. Zagramy w niedzielę o 20:00 przy Jeziornej w Komornikach z Koziolkiem Poznań. Serdecznie zapraszamy by wspierać naszych.
Wielkopolska zagrali: Janicki, Talkowski, Kaczmarek, Berłowski, Kosiński, Nowicki O, Nowicki F, Górniaczyk, Czajkowski, Bogus, Tomaszewski, Maćkowiak, Kocikowski, Świtoń.

UKS Lider Swarzędz vs Wielkopolska Komorniki 1:1(0:1)
Bramka: 17′ Kaczmarek

Razem wygrywamy, razem przegrywamy, jesteśmy Wielkopolska Komorniki.
Dziękujemy wszystkim naszym kibicom za kulturalny doping.

Nie możemy jednak tego samego powiedzieć o zgromadzonej publiczności miejscowych.
Zachowania i obelgi wobec naszych 13-letnich zawodników oraz głupie uwagi w kierunku naszych trenerów nie powinny mieć miejsca. Takie zachowania w przypadku rozgrywek dzieci należą już raczej do wstydliwej „egzotyki”, niespotykanej wśród publiczności wielkopolskich klubów sportowych.
Mimo wszystko pozdrawiamy i obyśmy jak najmniej spotykali się z takiego typu dopingiem. Tu grają dzieci – nasze i wasze.