Mecz ligowy Młodzików D1 z Polonią Środa Wlkp.

Młodzicy D1 w kolejnym meczu ligowym, na własnym boisku podejmowali wicelidera tabeli, Polonię Środa Wlkp I.

Nasi zawodnicy zagrali bardzo dobry mecz, zwłaszcza w pierwszej połowie, wykazując się dużym zaangażowaniem, dobrą organizacją gry w atakowaniu i bronieniu, a także wieloma udanymi indywidualnymi akcjami. Nasz zespół objął prowadzenie 1-0, ale prowadzenia nie udało się utrzymać do końca meczu. W drugiej połowie przeciwnicy postawili trudniejsze warunki i przeważali w tej części meczu. Finalnie goście wygrywają 4-2, ale i tak naszym zawodnikom należą się słowa pochwały.

Bramki: Dominik Majchrzak, Maksymilian Sobczak

Zagrali: Godlewski Oskar, Cichowicz Patryk, Józefiak Xavier, Klitkowski Jędrzej, Kręglewski Mikołaj, Majchrzak Dominik, Pieczyński Dominik, Łuczak Eryk, Wieczorek Patryk, Pawlik Ignacy, Bośko Jan, Gruszka Borys, Henschke Łukasz, Matyla Nikodem, Wieczorek Marcel, Sobczak Masksymilian.