Małe derby Gminy Komorniki dla Trampkarzy C2 “Wielkopolski”

W piękną styczniową sobotę na poziomie C2 doszło do sparingowego spotkania dwóch najstarszych klubów w naszej Gminie, czyli Wielkopolska Komorniki podejmowała w Szreniawie Grom Plewiska.
Mecz toczył się w bardzo dobrym tempie, ale tylko brak skuteczności zawodników Wielkopolski spowodował że to Grom prowadził do przerwy 2-1. Druga połowa jednak pokazała kto posiada większe umiejętności piłkarskie. Wielkopolska szybko odrobiła straty i raz za razem tworzyła sytuacje bramkowe. Wygrana mogła być bardziej okazała, lecz niestety skuteczność pod bramką rywali pozostawiała wiele do życzenia. Mimo tego zespołowi należą się wielkie brawa, bo był to pierwszy mecz w nowym roku a drużyna prezentowała się bardzo dobrze.

Wielkopolska Komorniki – Grom Plewiska 6-3

Bramki dla Wielkopolski:
27 min. Alan Drzewiecki as. Mikołaj Draszkiewicz
48 min. Alan Drzewiecki as. Patryk Skowroński
55 min. Mikołaj Draszkiewicz as. Patryk Skowroński
63 min. Mikołaj Draszkiewicz as. Patryk Skowroński
88 min. Kajtek Niemiro as. Jan Tomaszyk
93 min. Szymon Kukulski as. Mikołaj Ratajczak
Skład Wielkopolski: Paweł Paryzek – Jan Wasilewski, Mikołaj Ratajczak, Mateusz Kózka, Michał Daroch – Patryk Skowroński, Igor Ławniczak, Maksymilian Nowak, Mikołaj Draszkiewicz, Oskar Lewandowski, Alan Drzewiecki, Hugo Maligranda, Jan Tomaszyk, Szymon Kukulski, Kajtek Niemiro.