Lider rozgromiony w Komornikach!

W sobotnie południe na Jeziorną zawitała drużyna NKS Niepruszewo która przewodziła w tabeli. Od pierwszych minut Wielkopolska miała wydarzenia boiskowe pod kontrolą a efektem tego były dwie bramki Huberta Chełmińskiego i jedno trafienie (pierwsze w barwach Wielkopolski) Filipa Goeldnera.
Kiedy wszyscy spodziewali się kolejnej bramki dla gospodarzy, to goście niespodziewanie zdobyli bramkę w 45 minucie i uwierzyli ,że można jeszcze zdobyć punkty w Komornikach. Druga połowa zaczęła się od mocnych ataków NKSu i już w 47 min było 3-2. Przez kolejne minuty Goście mieli kilka dobrych okazji żeby doprowadzić do remisu. Jednak od 60 minuty Wielkopolska zdecydowanie przyspieszyła i w pełni kontrolowała mecz tworząc co raz lepsze sytuacje bramkowe.
W 70 minucie rzut karny wykorzystał Hubert Chełmiński i stało się jasne, że wywieźć jakieś punkty z Komornik będzie gościom bardzo ciężko.
W 85 minucie Franciszek Siwek zdobył 5 gola a w 90 minucie Mateusz Muszyński 6 gola dla Wielkopolski.
Warto również wspomnieć o bardzo dobrej zmianie którą dał Mateusz Wiśniewski zaliczając piękne asysty przy bramkach Franka Siwka i Mateusza Muszyńskiego.

Publiczności – pośród której można było zauważyć także zawodników naszych drużyn młodzieżowych – serdecznie dziękujemy doping,
Brawo drużyna! Razem wygrywamy, razem przegrywamy jesteśmy Wielkopolska Komorniki!

1-0 Hubert Chełmiński asysta Siwek 10 min.
2-0 Filip Goeldner asysta Chełmiński 18 min.
3-0 Hubert Chełmiński asysta Gostyński 38 min.
3-1 NKS 45 min.
3-2 NKS 47 min.
4-2 Hubert Chełmiński karny 70 min.
5-2 Franciszek Siwek asysta Wiśniewski 85 min.
6-2 Mateusz Muszyński asysta Wiśniewski 90 min.