Koniec przygody w Pucharze Polski

Niestety w środowy wieczór pierwszy zespół Wielkopolski Komorniki przegrał w Skórzewie.
Mecz od pierwszych minut był bardzo intensywny z akcjami z obu stron. W 11 minucie Wielkopolska objęła prowadzenie po strzale Huberta Chełmińskiego. Po stracie gola gospodarze ruszyli do zdecydowanych ataków. Efektem tego była bramka w 22 min. Strzelony gol dodał animuszu gospodarzom i w 30 minucie kolejna składna akcja przyniosła im prowadzenie 2-1. Mimo kilku okazji przed przerwą wynik się nie zmienił.
Druga połowa to kilka dobrych sytuacji Wielkopolski Komorniki, lecz jak mówi stare porzekadło piłkarskie “niewykorzystane okazje się mszczą” to i tak się stało, piękny strzał z 20 metrów i zrobiło się 3-1.

Dziękujemy kibicom LKS Wielkopolska Komorniki za liczne przybycie na mecz i doping.

Tak więc odpadamy z PP i już czekamy na sobotę kiedy to zagramy bardzo ważny mecz ligowy z liderem naszej grupy NKS Niepruszewo.